«

»

מחיר גרם זהב

אתם מוזמנים להשתמש במחשבון מחיר גרם זהב הנמצא בתחתית העמוד. אלה הן הוראות השימוש בו:

מחשבון זה יסייע לכם לחשב מחיר זהב לגרם בקירוב ולמעשה לחשב כמה שווה הזהב שבידכם. מחיר גרם זהב נגזר ממחיר אונקיית זהב כאשר כל  31.1034768 גרם זהב שווים לאונקיה אחת.כך תשתמשו במחשבון:

1. יחידת המשקל עליה מבוסס המחשבון היא גרמים. עליכם להכניס לחלון Gold Weight את מספר הגרמים של הזהב שיש לכם. אם ברצונכם לחשב מחיר של אונקייה, פשוט הכניסו את המספר הבא: 31.1034768

2. בחרו את קראט התכשיט או חפץ הזהב. חשוב לבחור את הקראט הנכון מכיוון שבסגסוגות זהב בעלות ציון קראט שונה ישנו ריכוז שונה של זהב. על פי רוב התכשיטים בישראל הם בציון טוהר 14 או 18 קראט. המחשבון יחלץ את המחיר לגרם זהב מתוך כל סגסוגת הזהב שבידכם.

3. בשורת התוצאה תוכלו לראות מהו המחיר בדולרים למשקל הזהב הכולל שבידכם. המחיר מחושב על פי שער זהב עדכני והוא נותן תוצאה מדויקת למדי.

4. במידה ואתם מוכרים את הזהב שלכם, קחו בחשבון כי לא תקבלו את המחיר שהגעתם אליו בחישוב. ישנן עלויות נוספות לאדם שקונה את הזהב מכם ובעיקר התכת הזהב, פחת בעת ההתכה וכדומה. מכיוון שהקונה יכול לקנות זהב מסיטונאים, לא משתלם לו לשלם לכם יותר.

5. על כל פנים המחשבון מספק מחיר גרם זהב אמין וניתן להשתמש בו עבור אומדן. ייתכנו שינויים קלים הנובעים
מחיר גרם זהב | מאזניים
מעליות וירידות בשערי המטבע.

6. עליכם לשקול את הזהב ללא אבני חן או קישוטים אחרים או לנכות מהמשקל הכולל את משקל אבני החן במידה
וידוע לכם. זוהי הצורה היחידה בה תוכלו למדוד מחיר זהב לגרם בצורה מדויקת יחסית. במידה ומדובר ביהלומים ואין באפשרותכם להסיר אותם אך ידוע לכם מה הקראט שלהם עשו את החישוב הבא: קראט אחד שווה לחמישית גרם.

7. המחיר שתקבלו בסוף ישמש אתכם כאבן בוחן למחיר המוצע לכם עבור כל גרם זהב. זכרו לבקש פירוט לפי גרמים ולא לקבל הצעה כוללת ומעורפלת.

קישור ישיר למאמר: http://www.gold-price.co.il/%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8-%d7%92%d7%a8%d7%9d-%d7%96%d7%94%d7%91/

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים